Henkilöstö

Mhy Pohjois-Pirkka

Orivesi

Keskustie 38     35300     Orivesi     044 5801 046

Jani Mäkinen

Metsäasiantuntija

Toimialue: Lyly, Hyytiälä, Korkeakoski, Juupajoki, Hirvijärvi

0400 745 715jani.makinen@mhy.fi

Juha Ruuska

Metsäasiantuntija

Toimialue: Hirsilä, Enokunta, Siitama, Naappila, Suomasema, Eräjärvi, Hirtolahti, Orivesi

0400 131 337juha.ruuska@mhy.fi

Ruovesi

Kuruntie 12     34600     Ruovesi     03 486 4551

Harri Katajamäki

Antti Sarvana

Metsäasiantuntija

Toimialue: Hokkaskylä, Tuuhoskylä, Hanho, Ruovesi, Väärinmaja, Hyyrylä, Ylä-Vääri

044 776 4555antti.sarvana@mhy.fi

Kimmo Olkinuora

Metsäasiantuntija

Toimialue: Jäähdyspohja, Pourunperä, Laakanperä, Karjula, Pihlajalahti, Mustajärvi, Pajuskylä, Visuvesi

044 776 4554 / etunimi.sukunimi@mhy.fi

Kuru

Suittilahdentie 1     34300     Kuru     044 776 4560

Auvo Marttila

Metsäasiantuntija

Toimialue: Ylöjärvi: vanhan Kurun kunnan keskusta ja eteläosat

044 776 4560auvo.marttila@mhy.fi

Reijo Rantala

Metsäasiantuntija

Toimialue: Ylöjärvi: vanhan Kurun kunnan pohjoisosat

044 776 4559reijo.rantala@mhy.fi

Virrat

Virtaintie 40 A     34800     Virrat     044 580 1043 

Pauliina Salin

Metsäasiantuntija

Toimialue: Virtain pohjoisosat Äijännevalta Killinkoskelle

044 580 1042pauliina.salin@mhy.fi

Jere Leppämäki

Metsäasiantuntija

Toimialue: Virroilla Vaskivedeltä Kurjenkylään

0400 159 153jere.leppamaki@mhy.fi

Timo Voimala

Metsäasiantuntija

Toimialue: Virrat, Ikkala, Killinkoski, Kotala, Hauhuu, Monoskylä, Pohjaslahti, Ylä-Kolkki

044 580 1031timo.voimala@mhy.fi

Mänttä-Vilppula

Kaarikatu 1     35700     Vilppula     044 776 4557 

Jere Aalto

Metsäasiantuntija

Toimialue: Ala-Kolkki, Innala, Kolho, Maakasperä, Huhtijärvi, Vilppula, Mänttä

044 776 4557jere.aalto@mhy.fi

Teisko

Terälahdentie 1095     34260     Terälahti     044 776 4552

Leo Kinnunen

Metsäasiantuntija

Toimialue: Kapee, Velaatta, Teisko, Kämmenniemi, Kolunkylä, Viitapohja, Terälahti

044 776 4552leo.kinnunen@mhy.fi

Kuorevesi

Kotovainiontie 8 A 2     35630     Kuorevesi     044 776 4550

Tomi-Pekka Heikkilä

Metsäasiantuntija

Toimialue: Mustalahti, Lahdenkylä, Kavala, Suinula, Pihlaisto, Halli, Kuorevesi

044 776 4550 / tomi-pekka.heikkila@mhy.fi

Längelmäki

Aallontie 6     35400     Längelmäki     0400361723

Sami Heikkilä

Metsäasiantuntija

Toimialue: Längelmäellä pääosin Valtatie 9:n pohjoispuolelta Aakkola, Eväjärvi, Korvenkylä, Leppähammas, Pitkäjärvi, Ristijärvi ja Talviainen.

0400 361 723sami.heikkila@mhy.fi

Tommi Leppänen

Toimialue: Längelmäellä valtatie 9:n eteläpuoli

0400 238 590 / tommi.leppanen@mhy.fi

 

Tuote on lisätty koriin
Tuote on lisätty koriin

Siirry ostoskoriin
Tallennettu ostoskori ladattu

[CART NAME]

Siirry ostoskoriin
Tallennettu ostoskori poistettu

[CART NAME]

OK